MEGAMOCNI

Tenisowa integracja w Elblągu

integracja tenis zawody

Dodano 2013-06-18 10:57:36 | Autor: Emil Kowalski

20 czerwca od godz. 10.00 w hali lodowiska Helena (Elbląg), zostanie rozegrany Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach będą brali udział tenisiści zarówno pełnosprawni jak i niepełnosprawni.

Na imprezę sportową zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z Elbląskim Klubem Sportowym Mlexer oraz Integracyjnym Klubem Sportowym Atak.

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu promocji aktywnego wypoczynku mieszkańców Elbląga i okolic. Ma charakter rekreacyjny. Zawody będą rozgrywane w kilku kategoriach: młodzież – rocznik 1995 i młodsi, seniorzy – rocznik 1994 i starsi oraz zawodnicy niepełnosprawni – bez ograniczeń wiekowych.

Laureaci, otrzymają nagrody, które zostaną przyznane za zajęcie miejsc od 1-ego do 3-ego. Wręczone będą statuetki i nagrody rzeczowe. Ponadto, zwycięzcy będą mieli możliwość rozegrania meczu z zawodnikami kadry narodowej Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Gościem imprezy będzie trener i zawodnicy kadry narodowej seniorów Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Podczas pikniku sportowego, można będzie zasięgnąć porady w zakresie techniki i taktyki gry oraz właściwego doboru sprzętu, ponadto udostępniony zostanie profesjonalny sprzęt treningowy. Zostanie również przeprowadzony konkurs „Odbierz serwis mistrza”.

Zapisy do turnieju, będą przyjmowane na miejscu od godz. 9.00. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie www.mosir.elblag.eu. Koszty startowe i wstęp, są bezpłatne.