MEGAMOCNI

Trzeci Drużynowy Turniej Słowian w tenisie stołowym na wózkach już w ten weekend

pingpong Tarnobrzeg tenis

Dodano 2013-06-12 11:26:22 | Autor: Jacek Gibel

W ten weekend już po raz trzeci odbędzie się Drużynowy Turniej Słowian w tenisie stołowym na wózkach. Organizatorem imprezy rozgrywanej w dniach 15-16 czerwca jest Integracyjny Klub Sportowy Jezioro Tarnobrzeg.

W zawodach tych wystąpi 10 drużyn z czterech krajów, 20 tenisistów stołowych na wózkach, zawodników z reprezentacji Ukrainy, Litwy, Białorusi i Polski. Turniej odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu, ul. Kopernika 49. Rozegrany zostanie zarówno turniej drużynowy, jak i zawody w kategorii open. W sobotę odbędzie się uroczyste otwarcie i prezentacja drużyn uczestniczących w zawodach.

Przyjdź, nie siedź w domu. Zobaczysz, świetne zawody w tenisie stołowym na wózkach, emocjonujące pojedynki, walkę fair play do ostatniej piłeczki – zachęcają kibiców do odwiedzenia hali ZSP nr 1 w Tarnobrzegu organizatorzy turnieju. Udział w turnieju zapowiedzieli m.in. brązowa medalistka Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie Karolina Pęk oraz najlepszy tenisista stołowy wśród niepełnosprawnych Krzysztof Żyłka.

zdj. sxc.hu

(inf. własna/echodnia.eu)