MEGAMOCNI

Ukradł wózek dwuletniej dziewczynki - apel matki!

apel wózek

Dodano 2013-12-27 09:25:54 | Autor: Emil Kowalski

W Katowicach – Panewniki doszło do kradzieży samochodu. Byłaby to zwykła kradzież jakich wiele w Polsce, gdyby nie fakt, iż złodziej ukradł też wózek inwalidzki dwuletniej, niepełnosprawej dziewczynki. Do przestępstwa doszło w Wigilię.

Matka dziecka na jednym z portali społecznościowych, wystosowała dramatyczny apel w którym prosi o zwrócenie wózka. W swoim poście pisze – „Człowieku kimkolwiek jesteś zwróć proszę wózek mojego dziecka. (...) odebrałeś mojej córeczce możliwość wyjścia na spacer czy do lekarza, pomyśl!!!!”. Do akcji włącza się coraz więcej mediów i użytkowników, którzy udostępniają wpis.

Kradzieży dokonano na parkingu pod blokiem, przy ul. Panewnickiej w Katowicach. Skradziono "Audi 80. rocznik 90 czerwony mat o numerach rej: SK 5206K z wózkiem dla dziecka niepełnosprawnego firmy CHICCO, wózek bardzo charakterystyczny czerwony. Wózek stabilizuje plecy i główkę dziecka, posiada duży kosz na ssak." – czytamy w pości informacyjnym.

2-letnie dziecko to Antosia. Meszka w Ligocie. Choruje na encefalopatię. Pani Agnieszka Urbacz, matka Tosi, apeluje na swoim profilu https://www.facebook.com/agnieszka.urbacz .

Wszystkich, którzy mogliby udzielić informacji w tej sprawie, które mogą się przyczynić do odnalezienia wózka, prosimy o kontakt z tą Panią poprzez profil lub kontakt z redakcją Megamocni.