MEGAMOCNI

VII Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej "Gramy dla Rafała"

Dodano 2013-01-31 09:35:37 | Autor: Jacek Gibel

Portal megamocni.pl ma ogromną przyjemność poinformować, że już jutro rozpocznie się kolejny turniej piłki nożnej przy okazji akcji charytatywnej "Gramy dla ... ". Tym razem celem imprezy jest pomoc 17-letniemu Rafałowi.

Oto co o samej akcji pisze jeden ze wspierających akcję portali:

Typujemy.pl po raz kolejny wspiera akcję organizowaną przez Daniela Borskiego,
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie oraz wielu Partnerów.


Obrazek

Dla kogo gramy tym razem :

Obrazek

Rafał Pieniężny to uczeń klasy drugiej technikum w zawodzie technik agrobiznesu, lat 17, mieszkanie wsi Psie Pole. Jest to chłopak, który do czerwca 2012 roku prowadził bardzo aktywne życie, zwłaszcza sportowe. Był czynnym sportowcem w MUKS (Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym), aktywnym członkiem uczniowskiej społeczności ZSP im. J. Marcińca w Koźminie Wlkp. Nagle jedno zdarzenie na zmieniło jego losy. Jedna sekunda, chwila zdecydowały, że z aktywnego, czynnego, wysportowanego, młodego człowieka stał się osoba potrzebującą rehabilitacji i środków finansowych. W czerwcu Rafał uległ wypadkowi samochodowemu, w którym zginęło kilka innych młodych osób. Wiele miesięcy spędził w szpitalu. Przeszedł liczne operacje jamy brzusznej, tętnicy sercowej. Czeka go jeszcze skomplikowana operacja miednicy. Wszystkie operacje związane są z wyjazdami do specjalistycznych szpitali min. w Warszawie. Ponadto, aby Rafał mógł odzyskać pełnię sił potrzebuje czasochłonnej i kosztownej rehabilitacji oraz pomocy lekarskiej.

Wszelkie informacje na temat turnieju i prowadzonej zbiórki można uzyskać :

- bezpośrednio u Daniela Borskiego (d.borski@glokalna.pl; 889-046-567)

:arrow: http://www.halowkacwzk.fora.pl
:arrow: http://www.facebook.com/pages/Gramy-Dla ... 0966324271

a także :

:arrow: http://www.glokalna.pl/tematy/gramy-dla/
:arrow: http://www.facebook.com/glokalna

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

Rafała można wesprzeć choćby i najmniejszą kwotą wykonując wpłatę na konto Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób niepełnosprawnych w Krotosztynie :

95 1090 1157 0000 0000 1502 2029 z dopiskiem RAFAŁ PIENIĘŻNY

Dziękujemy w imieniu Rafała za każde nawet symboliczne wsparcie :!:


- - - - - - - - - - - - - - - - - -

Na turnieju w Koźminie Wlkp. zgłoszone zespoły będą rywalizować w hali koźmińskiego ZSP od piątku do niedzieli. 3 lutego od godziny 9 pojawią się także aby "Zagrać dla Rafała" :

MACIEJ ZEGAN- bokser , MARCIN URBAŚ - lekkoatleta, ŁUKASZ I SEBASTIAN KACZMARKOWIE – medaliści MŚ i ME w siatkówce plażowej, LECH POZNAŃ OLDBOYS – SŁAWOMIR NAJTKOWSKI, WALDEMAR KRYGER, JACEK PRZYBYLSKI, JACEK DEMBIŃSKI, PAWEŁ KACZOROWSKI, PAWEŁ BOCIAN
DAMIAN SEWERYN – były piłkarz ekstraklasowy

Turniej tradycyjnie urozmaicą różnorodne pokazy, a także licytacje cennych gadżetów sportowych. Między innymi trzecia z sześciu piłek z podpisem Cristiano Ronaldo i jego kolegów z reprezentacji Portugalii i wiele innych.

Obrazek

Całość zebranych podczas Turnieju środków zostanie przekazana potrzebującemu.

Obrazek

Dziękujemy za zainteresowanie się akcją oraz okazane Rafałowi wsparcie !

Megamocni.pl gorąco wspiera projekt pana Daniela. Mamy nadzieję, że akcja po raz kolejny okaże się wielkim sukcesem i zebrane środki pomogą Rafałowi.