MEGAMOCNI

Wiadomości z kraju i świata - 12 stycznia

Polkowice Syria Trynkiewicz

Dodano 2014-02-12 11:37:47 | Autor: Emil Kowalski

Będzie interwencja w Syrii? Trynkiewicz na wolności a dzisiaj na wolność wychodzi kolejny pedofil.Sankcja UE dla USA? Noworodek wrzucony na śmieci.

Będzie interwencja w Syrii?

Państwa „zachodnie” mają projekt rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ, który chcą aby został zaakceptowany. Rosja zapowiada, że kolejny raz zawetuje projekt gdyż jego wdrożenie  to jawna zgoda a operacie wojskową. Projekt został przedłożony w minionym tygodniu. W Szwajcarii trwa konferencja na temat Syrii i ma potrwać do piątku.

Trynkiewicz na wolności a dzisiaj na wolność wychodzi kolejny pedofil

Wczoraj więzienną celę opuścił  skazany na 25 lat więzienia w wcześniej na krę śmierci, Trynkiewicz. Ten pedofil i morderca jest na wolności. Natomiast dzisiaj z innego więzienia w Oleśnicy na Dolnym Śląsku, na wolność powróci mężczyzna skazany na 3 lata i 6 miesięcy za molestowanie seksualne nieletniej dziewczynki. Ma zostać jeszcze przebadany przez lekarzy.

Sankcja UE dla USA?

Od kilku lat trwa batalia Polski z USA o zniesienie wiz dla naszych obywateli. Doszło do tego, że na pole bitwy wkroczyła Unia Europejska, która oficjalnie zagroziła, że jeśli wreszcie ta sprawa nie zostanie unormowana i Polacy nie zostaną pozbawieni ograniczeń w ciągu 6 najbliższych miesięcy, to Parlament Europejski wprowadzi wizy dla dyplomatów amerykańskich.

Noworodek wrzucony na śmieci

W Polkowicach doszło do porzucenia noworodka, którego odnalazł bezdomny. Mężczyzna podczas „przekopywania” kontenerów ze śmiećmi usłyszał głos dziecka. Okazało się, że w kartonie jest malutki niemowlak. Na szczęście jest zdrowy i prawdopodobnie około godziny czasu przebywał w tamtym miejscu. Wkrótce potem odnaleziono matkę. Okazało się, że to Chinka. Jest ona teraz w szpitalu i trwają przesłuchania.