MEGAMOCNI

Wiadomości z kraju i świata - 16 grudnia

Hofman Kraków strzelanina Warszawa Wiadomości

Dodano 2013-12-16 11:20:05 | Autor: Emil Kowalski

Nie będzie śledztwa ws. posła Adama Hofmana. Strzelanina w Krakowie. W Krakowie płoną samochody. Śmierć podczas bójki w Warszawie.

Nie będzie śledztwa ws. posła Adama Hofmana

Taką decyzję podjęła Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim. W uzasadnieniu stwierdziła brak popartego faktami podejrzenia zaistnienia przestępstwa. Adam Hofman podejrzany jest o nieprawidłowości w oświadczeniach majątkowych. O tym zawiadomiło prokuraturę CBA.

Strzelanina w Krakowie

Na terenie Instytutu Języka Polskiego PAN w Krakowie, policja obezwładniła mężczyznę, który urządził sobie strzelaninę z broni śrutowej. 30-letni mężczyzna około godz. 10:00 rano został zatrzymany, było pod wpływem narkotyków. Groził wszystkim śmiercią. Znaleziono przy nim marihuanę i biały proszek.

W Krakowie płoną samochody

Na osiedlu Kurdwanów w Krakowie spłonęły trzy samochody. Zdarzenie miało miejsce w nocy. Najpierw zaczął się palić samochód terenowy i od tego zajęły się dwa kolejne. Nie wyklucza się podpalenia. To kolejny przypadek tego typu w Krakowie. Wcześniej, na początku grudnia do takiego zdarzenia doszło przy ul. S. Wysockiej.

Śmierć podczas bójki w Warszawie

W niedzielę wieczorem, przy ulicy Ostrobramskiej na warszawskiej Pradze, doszło do bójki z udziałem 7 osób. 5 mężczyzn zostało zaatakowanych przez dwójkę innych. W wyniku zażartej bójki 4 osoby zostały ranne a jedna nie żyje. Ustalana jest tożsamość sprawców i szczegóły zdarzenia.

zdj. Boston9/Wikipedia