MEGAMOCNI

Wiadomości z kraju i świata - 17 grudnia

Kliczko polityka przemyt sondaż Ukraina Wiadomości

Dodano 2013-12-17 11:48:50 | Autor: Emil Kowalski

Możliwy paraliż całej Ukrainy. Nowy sondaż wyborczy – PO zmniejsza straty. Witalij Kliczko nie jest już bokserskim mistrzem świata . Przebrani za księdza i zakonnicę próbowali przemycić papierosy.

Możliwy paraliż całej Ukrainy

Witalij Kliczko z partii Udar, zapowiedział, że Ukrainę sparaliżują masowe demonstracje jeśli rząd podpisze we wtorek w Moskwie porozumienia z Rosją. Dzisiaj, opozycja rozpoczęła swoją mobilizację. Wiktor Janukowycz zaprzecza jakoby takie porozumienie będzie podpisane.

Nowy sondaż wyborczy – PO zmniejsza straty

Według najnowszego sondażu poparcia partii politycznych w naszym kraju, PiS ma 29% zwolenników, PO ma ich 26%. Następnie SLD – 10%, Twój Ruch – 5%, Polska Razem – 5%, PSL – 4%, Nowa Prawica – 3%, Solidarna Polska – 3%. Pytano 2 tys. osób.

Witalij Kliczko nie jest już bokserskim mistrzem świata  

Ukraiński bokser a zarazem aktywny polityk, zrezygnował właśnie z tytułu mistrza świata w zawodowym boksie w wersji WBC. Postanowił, że poświeci się całkowicie polityce. Kliczko czołowym działaczem w masowych protestach na Ukrainie. Kliczko, podczas kariery sportowej przegrał tylko dwa pojedynki a 45 wygrał. W każdej chwili będzie mógł powrócić na ring. Tak oświadczyła federacja World Boxing Council.

Przebrani za księdza i zakonnicę próbowali przemycić papierosy

Na przejściu granicznym w Gibach (Podlaskie), zatrzymano przebranego za księdza mężczyznę oraz przebraną za zakonnicę kobietę. Próbowali oni przemycić papierosy ukryte w samochodzie z logo Caritas. Było 15,5 tys. paczek, które przejęła straż graniczna. Przemyt odkryli pogranicznicy z placówki w Sejnach.

zdj. Vitali Klitschko, Klitschko Management Group GmbH