MEGAMOCNI

Wiadomości z kraju i świata - 20 listopada

NASA Wiadomości Włocławek wydarzenia

Dodano 2013-11-20 11:39:34 | Autor: Emil Kowalski

Śmierć we Włocławku. Rosjanie oburzeni „Kretynów należy bojkotować”. Będzie sprawdzana pedofilia w szkołach. NASA „strzela” w kosmos satelitami. 

Śmierć we Włocławku

3 osoby nie żyją – w jednym z mieszkań stolicy Dolnego Śląska, odkryto ich ciała. Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Śródmieście we Włocławku.  Wg. świadków, osoby te dużo piły. Kolejno byli to dwaj mężczyźni (42 i 62 lata) oraz 55 letnia kobieta.

Rosjanie oburzeni „Kretynów należy bojkotować”

Tak mówią o Polakach członkowie nacjonalistycznej partii Rodina z Rosji. Wszystko to z powodu ataku na rosyjską ambasadę podczas tegorocznych obchodów Dnia Niepodległości w Polsce. Członkowie tej partii, uważają Polaków za rusofobów.  

Będzie sprawdzana pedofilia w szkołach

We wszystkich kuratoriach oświaty, złożono prośby, które wystosowało MEN. Prośby mają na celu sprawdzenie czy w poszczególnych szkołach podlegających danym kuratorium dochodzi lub dochodziło kiedyś do jakiegokolwiek molestowania seksualnego. Jest to pomysł Twojego Ruchu Palikota. Ankiety z badaniami będą przedstawione sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży.

NASA „strzela” w kosmos satelitami

W USA, wystrzelono rakietę Minotaur-1 z 29 małymi satelitami różnego przeznaczenia. Mają one wielkość pudełka do przesyłek. Jeden  z wyprowadzanych na orbitę satelitów może być sterowany za pomocą przymocowanego na jego korpusie smartfonu.