MEGAMOCNI

Wiadomości z kraju i świata - 21 sierpnia

Aktualności Damaszek Niemcy Rybnik Wiadomości

Dodano 2013-08-21 11:45:22 | Autor: Emil Kowalski

Kolejny raz użyto broni chemicznej w Syrii. Na Śląsku tragedia - wybuch gazu w dmu. Cedry Wielkie - śmiertelny wypadek samochodowy. W niemickim Dossenheim doszło do strzelaniny.

W Syrii znów użyto broni chemicznej

O zastosowanie takiej broni, rząd oskarżyła Syryjska opozycja Miało to mieć miejsce podczas bombardowania kontrolowanych przez powstańców rejonów. Damaszek nie potwierdza tych danych – podają źródła arabskich mediów. W ostatnim obie strony oskarżają się nawzajem o używanie zakazanej broni chemicznej.

Na Śląsku miał miejsce wybuch gazu

Niedaleko Rybnika, w dmie jednorodzinnym, doszło do eksplozji butli z gazem. Miało to miejsce w nocy. Zawaliła się jedna ze ścian i zapalił się dach. Jest ranna jedna osoba – został poparzony mężczyzna.

Śmiertelny wypadek drogowy w Cedrach Wielkich

Do tragedii doszło w okolicach prywatnej posesji. Samochód osobowy marki Toyota, potrącił dwie osoby. Z dwóch potrąconych kobiet, zmarła 37-latka a druga 28-latka jest w ciężkim stanie i przebywa w szpitalu.

W Niemczech doszło do strzelaniny

Dwie osoby nie żyją i pięć jest rannych w wyniku strzelaniny do jakiej doszło w miejscowości Dossenheim niedaleko Heidelbergu w Niemczech. Odbywało się tam spotkanie w siedzibie klubu sportowego. W trakcie zebrania doszło do kłótni. Wyrzucony uczestnik wrócił z pistoletem i zaczął strzelać.