MEGAMOCNI

Wiadomości z kraju i świata - 22 stycznia

Mazury Ukraina Wiadomości

Dodano 2014-01-22 11:33:22 | Autor: Emil Kowalski

Ofiary śmiertelne starć w Ukrainie. Śmiertelny wypadek na DK 5 Poznań-Gniezno. Dwie osoby zginęły w pożarze na Mazurach. Umarł gdy zgłosił się do lekarza.

Ofiary śmiertelne starć w Ukrainie

Trwają walki ukraińskiej milicji i antyrządowych demonstrantów. Milicja używa granatów błyskowo-hukowych w celu rozpędzenia protestujących. Od postrzałów zginęło 3 mężczyzn. Fakt ten potwierdza Prokuratura Generalna Ukrainy. Na funkcjonariuszy padają kamienie i butelki z koktajlem Mołotwa.

Śmiertelny wypadek na DK 5 Poznań-Gniezno

Na drodze krajowej nr. na wysokości miejscowości Uzarzewo, miał miejsce wypadek drogowy w którym zderzyły się 2 tiry i dwa samochody osobowe. W wypadku, na miejscu zginęła kobieta. Droga jest zablokowana i na miejscu są służby ratunkowe i policja.

Dwie osoby zginęły w pożarze na Mazurach

Do pożaru doszło w nocy w Miłomłynie przy ul. Twardej. Zapaliło się w jednym z mieszkań w trzypiętrowym budynku mieszkalnym. Płomienie zajęły meble stojące obok pieca kaflowego. Gaszący pożar strażacy, znaleźli w mieszkaniu dwie dorosłe osoby, które nieprzytomne próbowano odratować. Niestety reanimacja nie dała efektów.

Umarł gdy zgłosił się do lekarza

W Przychodni Lekarskiej "Rokitnica" w Zabrzu zmarł mężczyzna, który przyszedł zmierzyć sobie ciśnienie. Pacjent usiadł w kącie i zmarł. Miał 77 lat. Na lekarza czekał godzinę czasu. Sprawą zajęła się prokuratura.