MEGAMOCNI

Wiadomości z kraju i świata - 24 grudnia

Kanada sklepy święta USA Wiadomości

Dodano 2013-12-24 11:07:53 | Autor: Emil Kowalski

Święta bez prądu w Kanadzie i USA. Terroryści wymiękli na święta. Brakło pieniędzy na święta więc pewnie dlatego okradli bankomat. Dzisiaj sklepy do 14:00.

Święta bez prądu w Kanadzie i USA

W północnych rejonach USA oraz w kanadzie, zabrakło prądu. Odciętych od dopływu energii elektrycznej są setki tysięcy gospodarstw. Awaria , wystąpiła po silnych opadach śniegu, śniegu z deszczem i marznącego deszczu. Specjaliści nie uspokajają i twierdzą, że usuwanie awarii może potrwać kilka dni.

Terroryści wymiękli na święta

Separatyści z Al.-Kaidy z Półwyspu Arabskiego przeprosili za swój zamach, do jakiego doszło w Jemenie w szpitalu wojskowym na początku grudnia. Zapowiedzieli jednocześnie, że wypłacą odszkodowania rodzinom ofiar tragedii. Podczas ataku zginęły 52 osoby.

Brakło pieniędzy na święta więc pewnie dlatego okradli bankomat

W Olsztynie, dzisiaj nad ranem, złodzieje dokonali włamania do bankomatu przed sklepem spożywczym w dzielnicy Zatorze. Sforsowali oni urządzenie dzięki podłożonemu ładunkowi wybuchowemu. W wyniku wybuchu bankomat rozpadł się na kawałki, które zostały rozrzucone na małej przestrzeni. Policja bada zdarzenie.

Dzisiaj sklepy do 14:00

Po kilkudniowym szaleństwie zakupowym, nastał czas na rozluźnienie i dzisiejszego dnia, sklepy w Polsce będą otwarte zazwyczaj do godz. 14:00. W kolejnych dniach, czyli w Święta Bożego Narodzenia, 25 grudnia i 26 grudnia, większość sklepów jest zamknięta. Sieci hipermarketów będą nieczynne. Będą czynne stacje paliw i sporadycznie sklepy prywatne zatrudniające osoby na umowy inne niż umowa o pracę.