MEGAMOCNI

Wiadomości z kraju i świata - 26 listopada

Dobrzewin Dzieci PiS PO sondaże Wiadomości Włocławek Wodzisław Wypadki

Dodano 2013-11-26 11:31:48 | Autor: Emil Kowalski

Włocławek: Brutalne, podwójne zabójstwo. Aktualne sondaże: PO spada. Nie ma ciepłej wody w Wodzisławiu śląskim. Wypadek autobusu z dziećmi niedaleko Gdańska.

Wypadek autobusu z dziećmi niedaleko Gdańska

Jak podaje policja, w wypadku rannych zostało dziewięć osób, wśród nich dwoje opiekunów. Mają oni lekkie rany i otarcia skóry. Autobus wpadł do przydrożnego rowu na trasie w Dobrzewinie pod Gdańskiem.

Nie ma ciepłej wody w Wodzisławiu śląskim

Nieznana jest jeszcze przyczyna tej awarii. Do usterki doszło w 6600 mieszkaniach wczoraj około 21:00. Awaria ta oznacza również brak ogrzewania i jest stopniowo usuwana. Dzisiaj będzie chłodno w tamtych rejonach od 0 do 3 stopni Celsjusza.

Aktualne sondaże: PO spada

Na PiS chce głosować 29 %, na PO 19 %, SLD 15%, PSL 6%, Twój Ruch 5%. Na tą chwilę do urn na głosowanie poszłoby 47 proc. ankietowanych. Badanie przeprowadziło IBRiS Homo Homini dla "Rzeczpospolitej".

Włocławek: Brutalne, podwójne zabójstwo

Nie żyją 59-letnia kobieta i jej 84-letni ojciec. Wszystko wskazuje na to, że zostali oni wczoraj zamordowani. Policja we Włocławku aresztowała męża kobiety oraz ich sąsiada. Do zbrodni doszło przy ul. Żarskiej. Kobiecie podcięto gardło, mężczyzna prawdopodobnie został skatowany.

zdj. Arriva436, Wikipedia