MEGAMOCNI

Wiadomości z kraju i świata - 2 stycznia

bus Kraków Wiadomości Wypadki

Dodano 2014-01-02 11:31:08 | Autor: Emil Kowalski

W Wypadku zginęła 5-letnia dziewczynka. Pijak zaatakował ratowników medycznych. Jest nas 7,2 miliarda! Wypadek w Krakowie – są ranni. 

W Wypadku zginęła 5-letnia dziewczynka

W Bielsku pod Międzychodem (woj. wielkopolskie) na ul. Jaśminowej, po północy doszło do wypadku drogowego w którym kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, wjechał w grupę ludzi. Panowanie nad pojazdem. kierowca stracił podczas wykonywania tzw. „bączków”. Dziewczynkę przygniótł do ogrodzenia.

Pijak zaatakował ratowników medycznych

Mężczyzna, 29 lat, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie zaatakował nożem na załogę karetki, a następnie zaatakował policjanta. Zdarzenie miało miejsce w Gdańsku. Sprawca został zatrzymany przez policję. Za napaść na funkcjonariusza na służbie może mu grozić nawet 10 lat więzienia.

Jest nas 7,2 miliarda!

Niemiecka Fundacja Ludności poinformowała, że na Ziemi, obecnie żyje 7,2 miliarda ludzi. To 80 milionów osób więcej niż rok temu. Duży wzrost ludności odnotowano w krajach rozwijających się co niepokoi autorów raportu, gdyż sądzą oni, że to może spowodować zwiększenie ubóstwa na naszym globie.

Wypadek w Krakowie – są ranni

Dziś rano na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i Zarzecze w Krakowie doszło do bardzo groźnego wypadku busa, który zderzył się z samochodem osobowym. Ranne są cztery osoby. Do wypadku doszło rano około godziny 9:20. W kolizji uczestniczył bus relacji Kraków-Katowice i samochód osobowy Volkswagen Golf.