MEGAMOCNI

Wiadomości z kraju i świata - 6 listopada

prasówka przegląd wydarzenia

Dodano 2013-11-06 11:12:47 | Autor: Jacek Gibel

Pęknięta magistrala wodociągowa we Wrocławiu. Cztery ofiary wypadku w Podlaskiem. Zabójstwo w Rogoźnie - dwie kobiety nie żyją.

Wypadek w Podlaskiem - jedna osoba nie żyje

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w wypadku, do którego doszło w miejscowości Kozińce na trasie Białystok-Grajewo. Kierowca opla z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z innym samochodem osobowym.

Wrocław bez wody

W centrum Wrocławia pękła magistrala wodociągowa, powodując odcięcie dopływu wody w całym mieście. Zalany jest cały przejazd podziemny na pl. Dominikańskim. Usuwanie usterki może potrwać nawet do kilkunastu godzin.

Podwójne zabójstwo w Rogoźnie

W Rogoźnie (Wielkopolskie) doszło do zabójstwa dwóch kobiet - 53-letniej matki i 23-letniej córki. Kobiety zostały znalezione w domu jednorodzinnym wczoraj, późnym popołudniem. Policjanci twierdzą, że ustalili już przebieg wydarzeń. Na razie nie udzielają jednak żadnych informacji.

Policjanci twierdzą, że ustalili już przebieg wydarzeń. Na razie nie udzielają jednak żadnych informacji.

Czytaj więcej na http://polskalokalna.pl/wiadomosci/wielkopolskie/news/wielkopolska-morderstwo-matki-i-corki,1963915,226?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox