MEGAMOCNI

Wiadomości z kraju i świata - 7 sierpnia

prasówka przegląd wydarzenia

Dodano 2013-08-07 11:35:32 | Autor: Jacek Gibel

Ośmiolatek utonął na niestrzeżonym kąpielisku. Kenijskie lotnisko zamknięte przez pożar. 62 rebeliantów z Syrii martwych. Śmiertelny wpadek na DK nr 50.

Pożar na lotnisku

Lotnisko w stolicy Kenii, Nairobi zostało zamknięte z powodu pożaru. Ogień - według doniesień - został już opanowany. Do tej pory nie było informacji o ewentualnych poszkodowanych. Przyczyna pożaru wciąż nie jest znana.

Śmierć syryjskich rebeliantów

Co najmniej 62 rebeliantów zginęło w zasadzce urządzonej przez syryjską armię. Większość z nich to młodzi ludzie. Do zdarzenia doszło niedaleko miejscowości Adra, na wschód od Damaszku. Ofiary były powiązane z Al-Kaidą.

8-latek utonął, koledzy nie reagowali

Na niestrzeżonym kąpielisku w miejscowości Ochaby utopił się ośmioletni chłopiec. Zdaniem świadków, tragedii można było uniknąć, gdyby inne dzieci zaczęły wzywać pomoc. Ciało chłopca znaleziono pół godziny po zniknięciu. Mimo reanimacji, dziecka nie udało się uratować.

Wypadek na DK nr 50 - 1 osoba nie żyje

Pod Grójcem, na DK nr 50, w miejscowości Przęsławice, dzisiaj rano doszło do wypadku w którym zginęła 1 osoba. Doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Wyznaczono objazdy. Utrudnienia mogą trwać przez kilka godzin.