MEGAMOCNI

Wrocław Cup 2013 - drugi dzień turnieju tenisowego

tenis turniej WroclawCup Wrocław

Dodano 2013-08-15 11:00:45 | Autor: Emil Kowalski

W drugim dniu rozgrywek Wrocław Cup 2013, faworyci grze pojedynczej mężczyzn wygrywali swoje mecze.  Dzisiaj zagrają w ćwierćfinałach. Jedynym Polakiem, który będzie walczył o półfinał jest Tadeusz Kruszelnicki (LOB Wrocław).

Stoczy on pojedynek z rozstawionym z numerem 1 w turnieju, Francuzem, Frederic’em Cattaneo – 10. zawodnikiem rankingu światowego.

Natomiast Agnieszka Wysocka (DSSN Aktywni Wrocław), zakwalifikowała się do kolejnej rundy w grze pojedynczej kobiet. Jest ona jedyną Polką, która zagra w półfinale tegorocznego Wrocław Cup.

W grach podwójnych, nie było niespodzianek. Para Kamil Fabisiak/Piotr Jaroszewski (SIKT Płock) grała przeciwko Tadeusz Kruszelnicki (POL) / Tom Egberink (Holandia). Przegrali z parą polsko-holenderską. Mecz zakończył się wynikiem 6/3 6/2.

W innym meczu gry podwójnej: Jerzy Kulik (POL) / Dan Kleckner (Austria) – Adam Kellerman (Australia) / David Phillipson (Wielka Brytania), sędzia musiał zakończyć mecz przy wyniku 1/4 z powodu kontuzji ręki Dan’a Kleckner’a (Austria).

Rozpoczęły się również mecze turnieju pocieszenia (Consolation), dla zawodników, którzy przegrali swe pierwsze mecze w turnieju.

Bieżące informacje o turnieju - Wrocław Cup 2013

zdj i info./wroclawcup.com