MEGAMOCNI

Wrocław Cup 2013 - za nami pierwszy dzień turnieju

Jaroszewski Rudzki Sommerfeld tenis turniej Wierdak WroclawCup Wrocław

Dodano 2013-08-14 12:49:04 | Autor: Emil Kowalski

Pierwsze mecze XI Wrocław Cup zakończyły się wczoraj w Centrum Tenisowym REDECO we Wrocławiu. Były to spotkania w pierwszej rundzie gry pojedynczej mężczyzn w kategorii Main Draw oraz Second Draw, a także pierwsze gry podwójne. 

Bardzo dobrze spisał się Piotr Jaroszewski (SIKT Płock), który rywalizował  z Steffenem Sommerfeldem (Niemcy) w grze singli mężczyzn. Mecz zakończył się wynikiem 4/6 6/3 6/3. Jednak pojedynek w następnej rundzie rozegra Niemiec. Jego rywalem będzie Tom’em Egnerink (Holandia), rozstawiony jako numer 2 w turnieju.

W grze podwójnej pasjonujący lecz krótki mecz rozegrał Jacek Wierdak (jest on prezesem Stowarzyszenia DSSN Aktywni we Wrocławiu) oraz Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego turnieju. Grając w parze z Radosławem Rudzkim uległ parze niemiecko-czeskiej Steffen Sommerfeld/ Miroslav Brychta. Mecz zakończył się wynikiem 1/6 0/6.

Dzisiaj swoje rozgrywki zaczynają kobiety. Ciekawie zapowiada się pojedynek Agnieszki Wysockiej, która wraca do gry po 3 latach, która w ćwierćfinale zmierzy się z Anną Preis.

Bieżące informacje o turnieju - Wrocław Cup 2013

zdj i info./wroclawcup.com