MEGAMOCNI

Zaproszenie MEN do udziału w konsultacjach społecznych

bez_barier konsultacje MEN Nauka uczniowie zaproszenie

Dodano 2015-02-06 12:46:21 | Autor: Jacek Gibel

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowuje nową koncepcję organizacji edukacji uczniów niepełnosprawnych.

Konsultacje publiczne prowadzone będą od lutego do kwietnia 2015 roku w formie badań społecznych, warsztatów i konferencji.

W jaki sposób można przedstawić swoje zdanie w konsultacjach publicznych?

1. wypełniając ankietę internetową, dostępną na stronie internetowej ministerstwa www.men.gov.pl od 20 lutego do 23 marca 2015 roku,
2. uczestnicząc w warsztatach (23 lutego br. w Lublinie, 9 marca br. w Poznaniu lub 23 marca br. w Bydgoszczy) - prosimy o rejestrację https://men.gov.pl/dodatki/konsultacje
3. uczestnicząc w badaniach fokusowych (24 lutego br. w Kielcach, 10 marca br. w Koszalinie lub 24 marca br. w Olsztynie) - prosimy o rejestrację https://men.gov.pl/dodatki/konsultacje
4. uczestnicząc w konferencji (28 kwietnia br. w Warszawie w gmachu Ministerstwa Edukacji Narodowej) - prosimy o rejestrację na adres e-mail: elzbieta.magiera@men.gov.pl.
Szczegółowe informacje dotyczące miejsca i godzin poszczególnych wydarzeń przesłane zostaną na adresy e-mail podane przez Państwa w formularzu rejestracyjnym.

Informacje na temat konsultacji publicznych uzyskać można u Pani Elżbiety Magiery adres e-mail: elzbieta.magiera@men.gov.pl lub Pani Agnieszki Wawrzaszek-Łoś adres e-mail: agnieszka.wawrzaszek-los@men.gov.pl.

ZAPROSZENIE WRAZ Z HARMONOGRAMEM (plik pdf)

Konsultacje społeczne odbywają się w ramach projektu PO KL „Sprawne konsultacje społeczne w Ministerstwie Edukacji Narodowej" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

zdj. MEN

(MEN)