MEGAMOCNI

Zaproszenie na Konferencję "Kontrowersje w onkologii"

Potemski

Dodano 2013-02-01 12:40:00 | Autor: Emil Kowalski

15-16 marca w Józefowie koło Warszawy odbędzie się Konferencja „Kontrowersje w onkologii” pod kierownictwem naukowym dr. Hab. Med. Piotra Potemskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Patronat nad wydarzeniem objęły:

  • Kliniki Chemioterapii Nowotworów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Regionalnego Ośrodka Onkologicznego Szpitala im. M. Kopernika w Łodzi
  • Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Onkologicznego

List intencyjny:

Szanowni Państwo,

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w II Konferencji Kontrowersje w onkologii, która odbędzie się w dniach 15-16 marca 2013 roku w Hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą. 
W trosce o wyjątkowo praktyczny wymiar konferencji szczególny nacisk położymy na tematy, które budzą najwięcej kontrowersji i stanowią istotny problem praktyczny. Do grona wykładowców zaprosiliśmy uznanych specjalistów, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Konferencja zostanie przeprowadzona według formuły łączącej wykłady przedstawiające najnowsze doniesienia naukowe oraz prezentacje omawiające praktyczne i oparte o obowiązujące standardy postępowanie w codziennej praktyce klinicznej. Zachęcam wszystkich Uczestników do aktywnego udziału i przedstawienie własnych poglądów i wymianę doświadczeń. Zaplanowaliśmy także kilka sesji edukacyjnych.

Mam nadzieję, że weekend spędzony w Józefowie będzie dla uczestników Konferencji nie tylko czasem poświęconym na pogłębianie wiedzy, ale okaże się także chwilą relaksu i odpoczynku w urokliwej okolicy dzięki atrakcjom, które Hotel Holiday Inn zapewnia swoim gościom.

Z wyrazami szacunku
Piotr Potemski
Kierownik Naukowy Konferencji

 

Konferencja będzie przeprowadzona w Holiday Inn Warszawa Józefów pod adresem Warszawa, ul. Telimeny 1 05-420 Jozefów k. Warszawy.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić chęć uczestnictwa na stronie - link