MEGAMOCNI

Zbigniew Wodecki zaśpiewa kolędy dla niepełnosprawnych w Elblągu

Elbląg kolędy święta Wodecki

Dodano 2013-11-20 13:08:07 | Autor: Emil Kowalski

Zbigniew Wodecki, Alicja Majewska oraz Włodzimierz Korcz, to plejada gwiazd muzyki rozrywkowej jaka pojawi się już 15 grudnia w Elblągu podczas koncertu "Pięknie pomagać". Wspólnie zagrają świąteczny recital. Usłyszymy najpiękniejsze kolędy ale i również przeboje muzyków.

Będzie to koncert z okazji 15-lecia Elbląskiego Stowarzyszenia Organizatorów Pomocy Społecznej, który ma wymiar charytatywny i bilety wstępu kosztują 50 i 60 złotych. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie zakupu środka transportu niezbędnego do przewozu osób niepełnosprawnych ze Środowiskowych Domów Samopomocy.

Ponadto podczas koncertów, odbędzie się kiermasz prac osób niepełnosprawnych, podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy w Jegłowniku i Kwietniewie oraz Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym im. Matki Teresy z Kalkuty, która wraz z Elbląskim Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej i Elbląską Orkiestrą Kameralną, organizuje wydarzenie.

Impreza odbędzie się dnia 15 grudnia o godz. 17:00 w Teatrze i m Aleksandra  Sewruka  przy ul. Teatralnej 11 w Elblągu. Bilety można kupić w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu.

info/esops.pl