MEGAMOCNI

O portalu dla niepełnosprawnych

Portal skierowany jest do każdego, nie tylko do osób niepełnosprawnych. Głównym naszym celem jest udostępnienie wszelkich możliwych narzędzi dla użytkowników, dzięki którym będą mogli dowiadywać się o imprezach, wydarzeniach, nawiązywać nowe znajomości, wymieniać się informacjami.

Wśród ekipy tworzącej portal MEGAMOCNI, jest wykwalifikowany fizjoterapeuta, który dzięki swojej wiedzy, udzieli Państwu wszelkich informacji na temat doboru odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego jaki można zamówić za pośrednictwem naszego skepu (tutaj link do sklepu). Przeprowadzi on Państwa przez cały proces zamówienia oraz pomoże przy realizacji dofinansowań na wybrany sprzęt ortopedyczny. 

Chcemy, aby użytkownik znalazł tu wartościowe opinie i porady. Udostępniamy możliwość rozwoju twórczego poprzez publikowanie swoich tekstów, wierszy i wielu innych.

Dzięki systemowi E-Learning użytkownicy – także za darmo – będą mogli nauczyć się wielu rzeczy bez wychodzenia z domu. W tym celu współpracujemy i będziemy nawiązywać współpracę z uczelniami i ośrodkami szkoleniowymi. Po każdym kursie użytkownik otrzyma różnego rodzaju i stopnia certyfikaty ukończenia. E-Learning to również instrukcje obsługi czy poradniki.

Natomiast dla tych, którzy chcą zmienić swój wizerunek, przygotowaliśmy aplikacje 2D i 3D, dzięki którym można sprawdzić potencjalny wygląd w danej fryzurze. Dostępne są przy tym odpowiednie peruki z możliwością zamówienia w naszym sklepie. W przyszłości planowana jest współpraca z fryzjerami, którzy zaoferują Wam swoją pomoc.

Pragniemy stworzyć platformę, na której możesz bez obaw wypowiedzieć się i zaoferować lub uzyskać pomoc od firm, instytucji i osób prywatnych. Na stronie zamieścisz zdjęcia i ogłoszenia, nawiążesz kontakty z pracodawcami i umieścisz swoje dane do wglądu.

W dziale społeczności znajduje się tablica aktywności (podobna jak na innych portalach, np. Facebook). Można na niej publikować krótkie notki, dodawać zdjęcia oraz pozostałe informacje. To pozwoli na szybki kontakt z innymi.

Posiadamy również system powiadomień i subskrypcji, a więc na bieżąco możesz śledzić nowości pojawiające się na naszym portalu, które są wysyłane na Twoją skrzynkę e-mail.

Dzięki naszej otwartej działalności, wszelkie fundacje mogą informować o aktualnych wydarzeniach i naborze wolontariuszy. Możesz zgłosić taką chęć za pośrednictwem naszego formularza, nawet przy rejestracji bez wyboru fundacji. My powiadomimy Ciebie o możliwości współpracy. Możesz również zgłosić swoją gotowość do niesienia pomocy innym. Tworzymy bazę danych wolontariuszy, którzy są dyspozycyjni. Wystarczy się z nimi skontaktować.

Nagradzamy naszych użytkowników za wszelką aktywność. Otrzymane punkty, po przeliczeniu na wartość pieniężną, można wykorzystać w naszym sklepie podczas zakupów.

Jesteśmy otwarci dla każdego i szukamy firm i instytucji, z którymi będziemy współpracować w ramach projektu. Dzięki temu, z upływem czasu pragniemy rozwinąć portal tak, aby znalazły się tutaj wszelkie informacje potrzebne dla niepełnosprawnych oraz wiele rozrywki i nauki. Podkreślając uniwersalność serwisu, kierujemy portal do wszystkich.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą reklamową. Plik przedstawiający obecną propozycję promocji znajduje się tutaj do pobrania

Kontakt:

Redaktor Jacek Gibel jacekmega@medi-soft.com.pl

tel. 794 247 459

email: biuromega@medi-soft.com.pl